Obrzeże ogrodowe
Oplast 78 Strong
Obrzeża ogrodowe to popularne i ekonomiczne rozwiązanie służące do oddzielania trawnika od rabat kwiatowych, ścieżek czy warzywników. Są one łatwe w montażu i demontażu, a dzięki swojej elastyczności, pozwalają na swobodne formowanie linii prostych oraz łuków, dostosowując się do kształtu ogrodu.
Charakterystyka
Wysokość7,8 cm
Szerokość
5,7 cm
Grubość ścianki
3,5 mm
Waga
270 g
Dostępna kolorystyka
kolor czarny

Produkt w 100% z recyklingu
Produkt powstaje wyłącznie z odpadów przetwarzanych w naszej firmie.

Elastyczność
Łatwość formowania skomplikowanych kształtów.

Trwałość
Bardzo wysoka odporność na warunki atmosferyczne.
SPECYFIKACJA I PARAMETRY TECHNICZNE
| Długość | 100 cm | Waga 1 kratki | 270 g |
| Wysokość | 7,8 cm | Materiał | PP/PE 100% recykling |
| Szerokość | 5,7 cm | Kolor | czarny |
| Liczba otworów montażowych | 10 | Stabilność wymiarowa | + - 3% |
| Grubość ścianki | 3,5 mm |
PAKOWANE
Paleta wysoka (TIR)
| Ilość: | 436 szt. |
| Wysokość palety: | max 2,45 m |
| Rozmiar palety: | 120 x 100 cm |
| Waga palety: | 400 kg |
| Transport: | TIR 26 palet |
Paleta niska (kurier, spedycja)
| Ilość: | 380 szt. |
| Wysokość palety: | max 2,10 m |
| Rozmiar palety: | 120 x 100 cm |
| Waga palety: | 360 kg |
| Transport: | kurier, spedycja |

