drogi
parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych
drogi pożarowe
place budowy
lotniska i lądowiska
place manewrowe
Kratka parkingowa
Oplast H50 Strong
Kratka Oplast 50 Strong to najmocniejsza konstrukcja wykorzystywana do budowy dróg, parkingów, placów manewrowych o dużych obciążeniach.
Wysokość
5 cm
Pow. biologicznie czynna
84,0%
Wytrzymałość
650 ton/m2
Waga
2,5 kg
kolor czarny
kolor zielony

Produkt w 100% z recyklingu.
Produkt powstaje wyłącznie z odpadów przetwarzanych w naszej firmie.

Wodoprzepuszczalność.
Powierzchnia biologicznie czynna minimum 87%.

Wysoka wytrzymałość na obciążenia
Dzięki odpowiedniej konstrukcji kratki możliwe jest przenoszenie bardzo dużych obciążeń generowanych przez ruch samochodowy.

Krajowa ocena techniczna
Produkt posiada akredytacje instytutu budowy dróg i mostów.
SPECYFIKACJA I PARAMETRY TECHNICZNE
| Wymiary | 50 x 50 cm | Waga 1 kratki | 2,5 kg |
| Wysokość | 5 cm | Ilość sztuk na m2 | 4 |
| Powierzchnia biologicznie czynna | 84% | Krajowa ocena techniczna | IBDiM-KOT 2024/0951 |
| Minimalna grubość ścianki | 6,1 mm | Materiał | PP/PE |
| Wytrzymałość na obciążenia, co najmniej | 650 ton/m2 | Kolor | czarny/zielony |
| Nacisk na oś, co najmniej | 380 kN/oś | Stabilność wymiarowa | 3% |
| Wytrzymałość na ściskanie z wypełnieniem | 1000 ton/m2 | Surowiec | 100% recykling |
PAKOWANE
Paleta wysoka (TIR)
| Ilość: | 212 szt. / 53 m2 |
| Wysokość palety: | max 2,45 m |
| Rozmiar palety: | 120 x 100 cm |
| Waga palety: | 550 kg |
| Transport: | TIR 26 palet |
Paleta niska (kurier, spedycja)
| Ilość: | 180 szt. / 45 m2 |
| Wysokość palety: | max 2,10 m |
| Rozmiar palety: | 120 x 100 cm |
| Waga palety: | 450 kg |
| Transport: | kurier, spedycja |
