drogi rowerowe
lotniska i lądowiska
drogi
parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych
drogi pożarowe
zielone dachy
Kratka parkingowa
Oplast H50
Kratka Oplast 50 wykorzystywana do dróg, parkingów, placów manewrowych z wypełnieniem trawy lub kamienia. Idealnie sprawdzi się do umiarkowanych obciążeń.
Wysokość
5 cm
Pow. biologicznie czynna
88,2 %
Wytrzymałość
>300 ton/m2
Waga
1,5 kg
kolor czarny
kolor zielony

Produkt w 100% z recyklingu.
Produkt powstaje wyłącznie z odpadów przetwarzanych w naszej firmie.

Wodoprzepuszczalność.
Powierzchnia biologicznie czynna minimum 92%.

Wysoka wytrzymałość na obciążenia
Dzięki odpowiedniej konstrukcji kratki możliwe jest przenoszenie bardzo dużych obciążeń generowanych przez ruch samochodowy.

Krajowa ocena techniczna
Produkt posiada akredytacje instytutu budowy dróg i mostów.
SPECYFIKACJA I PARAMETRY TECHNICZNE
| Wymiary | 50 x 50 cm | Waga 1 kratki | 1,5 kg |
| Wysokość | 5 cm | Ilość sztuk na m2 | 4 |
| Powierzchnia biologicznie czynna | 88,2 % | Krajowa ocena techniczna | IBDiM-KOT 2023/0951 |
| Minimalna grubość ścianki | 2 mm | Materiał | PP/PE |
| Wytrzymałość na obciążenia | >300 ton/m2 | Kolor | czarny/zielony |
| Wytrzymałość na ściskanie | >3000 kN/m2 | Stabilność wymiarowa | 3% |
PAKOWANE
Paleta wysoka (TIR)
| Ilość: | 180 szt. |
| Wysokość palety: | max 2,45 m |
| Rozmiar palety: | 120 x 100 cm |
| Waga palety: | 340 kg |
| Transport: | TIR 26 palet |
Paleta niska (kurier, spedycja)
| Ilość: | 212 szt. |
| Wysokość palety: | max 2,10 m |
| Rozmiar palety: | 120 x 100 cm |
| Waga palety: | 370 kg |
| Transport: | kurier, spedycja |
DO POBRANIA
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
KRAJOWA DEKLARACJA WŁASNOŚCI UŻYTKOWYCH
INSTRUKCJA MONTAŻU KRATY OPLAST
