kratki pod automatyczne roboty koszące
drogi turystyczne
drogi rowerowe
stabilna nawierzchnia
wzmacnianie nawierzchni
ścieżki ogrodowe
Kratka parkingowa
Oplast H30
Kratka Oplast 30 to lekka, ale wytrzymała, wykorzystywana do przydomowych parkingów, ścieżek, dróg rowerowych. Dzięki dodatkowym otworom do kotew świetnie sprawdzi się również do umacniania skarp i nasypów.
Wysokość
3 cm
Pow. biologicznie czynna
88%
Wytrzymałość
>180 ton/m2
Waga
0,95 kg
kolor czarny
kolor zielony

Produkt w 100% z recyklingu.
Produkt powstaje wyłącznie z odpadów przetwarzanych w naszej firmie.

Wodoprzepuszczalność.
Powierzchnia biologicznie czynna minimum 92%.

Wysoka wytrzymałość na obciążenia
Dzięki odpowiedniej konstrukcji kratki możliwe jest przenoszenie bardzo dużych obciążeń generowanych przez ruch samochodowy.

Krajowa ocena techniczna
Produkt posiada akredytacje instytutu budowy dróg i mostów.
SPECYFIKACJA I PARAMETRY TECHNICZNE
| Wymiary | 50 x 50 cm | Waga 1 kratki | 0,95 kg |
| Wysokość | 3 cm | Ilość sztuk na m2 | 4 |
| Powierzchnia biologicznie czynna | 88 % | Krajowa ocena techniczna | IBDiM-KOT 2023/0951 |
| Minimalna grubość ścianki | 2 mm | Materiał | PP/PE |
| Wytrzymałość na obciążenia | >180 ton/m2 | Kolor | czarny/zielony |
| Wytrzymałość na ściskanie | >1800 kN/m2 | Stabilność wymiarowa | 3% |
PAKOWANE
Paleta wysoka (TIR)
| Ilość: | 368 szt. |
| Wysokość palety: | max 2,45 m |
| Rozmiar palety: | 120 x 100 cm |
| Waga palety: | 400 kg |
| Transport: | TIR 26 palet |
Paleta niska (kurier, spedycja)
| Ilość: | 320 szt. |
| Wysokość palety: | max 2,10 m |
| Rozmiar palety: | 120 x 100 cm |
| Waga palety: | 350 kg |
| Transport: | kurier, spedycja |
DO POBRANIA
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
KRAJOWA DEKLARACJA WŁASNOŚCI UŻYTKOWYCH
INSTRUKCJA MONTAŻU KRATY OPLAST
