kratki pod automatyczne roboty koszące
drogi turystyczne
drogi rowerowe
wzmacnianie skarp
wzmacnianie nawierzchni
ścieżki ogrodowe
Kratka parkingowa
Oplast H25
Kratka Oplast 25 wytrzymała do najlżejszych zastosowań. Wykorzystywana do przydomowych parkingów, ścieżek, dróg rowerowych. Dzięki dodatkowym otworom do kotew świetnie sprawdzi się również do umacniania skarp i nasypów.
Wysokość
2,5 cm
Pow. biologicznie czynna
90%
Wytrzymałość
80 ton/m2
Waga
0,6 kg
kolor czarny
kolor zielony

Produkt w 100% z recyklingu.
Produkt powstaje wyłącznie z odpadów przetwarzanych w naszej firmie.

Wodoprzepuszczalność.
Powierzchnia biologicznie czynna minimum 87%.

Wysoka wytrzymałość na obciążenia
Dzięki odpowiedniej konstrukcji kratki możliwe jest przenoszenie bardzo dużych obciążeń generowanych przez ruch samochodowy.

Krajowa ocena techniczna
Produkt posiada akredytacje instytutu budowy dróg i mostów.
SPECYFIKACJA I PARAMETRY TECHNICZNE
| Wymiary | 50 x 50 cm | Waga 1 kratki | 0,6 kg |
| Wysokość | 2,5 cm | Ilość sztuk na m2 | 4 |
| Powierzchnia biologicznie czynna | 90 % | Krajowa ocena techniczna | IBDiM-KOT 2024/0951 |
| Mnimalna grubość ścianki | 2 mm | Materiał | PP/PE |
| Wytrzymałość na obciążenia, co najmniej | 80 ton/m2 | Kolor | czarny/zielony |
| Nacisk na oś, co najmniej | 100 kN/oś | Stabilność wymiarowa | 3% |
| Wytrzymałość na ociążenia z wypełnieniem | 100 ton/m2 | Surowiec | 100% recykling |
PAKOWANE
Paleta wysoka (TIR)
| Ilość: | 436 szt. / 109 m2 |
| Wysokość palety: | max 2,45 m |
| Rozmiar palety: | 120 x 100 cm |
| Waga palety: | 290 kg |
| Transport: | TIR 26 palet |
Paleta niska (kurier, spedycja)
| Ilość: | 380 szt. / 95 m2 |
| Wysokość palety: | max 2,10 m |
| Rozmiar palety: | 120 x 100 cm |
| Waga palety: | 250 kg |
| Transport: | kurier, spedycja |
